top of page
UrodzinyĹąobka (71 of 98)_edited.jpg

Jak się zapisać? 

Jesteś na etapie wyboru  żłobka lub przedszkola? Chcesz dowiedzieć się czy Olinutki są odpowiednim miejscem dla Ciebie i Twojego dziecka?

✔️​ Na początek, proponujemy byś dokładnie zapoznał się z informacjami jakie znajdują się w poszczególnych zakładkach tej strony. Odnajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Zacznij od przeczytania: O nas, czy Jak pracujemy lub Nasze Zajęcia. 

 

✔️ Odwiedź również nasze profile na kontach społecznościowych na Facebook’u oraz Instagramie. Po co? Bo tam publikujemy na bieżąco wszystko co się u nas dzieje. Więc rozgość się i nas “popodglądaj”. Sprawdź czy do siebie pasujemy.

 

 

✔️ Więcej wiedzy i kontaktu? Jasne! Dzwoń pod numer 694 390 701  i porozmawiajmy.

 

✔️ A może spotkanie? Zadzwoń do nas i ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące spotkania.

UrodzinyĹąobka (100 of 98)_edited.jpg

Jesteś zdecydowany i chcesz już zapisać swoje dziecko do Olinutek?

✔️ Nic prostszego! Wypełnij poniższy formularz i wyślij go do nas na adres email. Kiedy zgłoszenie zostanie przez nas przyjęte, poinformujemy Cię o tym drogą e-mail lub telefonicznie.

✔️ Nie ma aktualnie u nas wolnych miejsc? Nic straconego! I tak wypełnij formularz, dzięki temu zapiszemy Twoje dziecko na listę rezerwową. A kiedy miejsce się zwolni, będziemy mogli się z Tobą skontaktować i zaproponować Ci miejsce.

✔️ Ważne! Zapis na listę rezerwową jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Jeśli nie będziesz już potrzebował miejsca w żłobku lub przedszkolu, po prostu Cię wykreślimy.

Formularz wyślij na : 
rekrutacjaolinutki@gmail.com

bottom of page